close
premiera
 
06:00 Podrzutki
07:30 Pauza
09:05 Samoloty, pociągi i samochody
10:35 Kot w ścianie
12:10 Asystentka
13:35 Próżnia
14:55 Funny Cow
16:40 Pauza
18:15 Co przyniesie jutro
20:00 Marona - psia opowieść
21:35 Wężowe wzgórza
23:15 Zadzwoń do mamy
01:00 Paragraf 22, odc. 6
01:50 Przyjaciel
03:15 Luz
04:25 Samoloty, pociągi i samochody
06:00 My, zwierzęta
07:35 Rozpalony duch
09:20 Moje jezioro
11:10 Dziennik mojego umysłu
12:25 Alice
14:15 Bóg fortepianu
15:35 Rodzaj ciszy
17:10 Rozpalony duch
18:55 Zabierz mnie w jakieś miłe miejsce
20:30 Wolny dzień Ferrisa Buellera
22:15 Nasi chłopcy, odc. 9
23:05 Nasi chłopcy, odc. 10
00:10 Oko w oko z życiem
02:00 FOMO: Udostępniasz i rządzisz
03:35 Romeo i Julia

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu świadczenia Państwu usług internetowych oraz umożliwienia korzystania z funkcjonalności strony, które nie byłyby dostępne bez wykorzystania plików cookie. Odwiedzanie i korzystanie z niniejszej strony internetowej oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie w przeglądarce użytkownika.

 

Dowiedz się więcej o plikach cookie i zmień ustawienia dotyczące plików cookie klikając tutaj.


Nie pokazuj tej wiadomości ponownie